14 lutego 2020 19:21 | Aktualności

Jak świętowaliśmy tegoroczne Walentynki?

14 lutego  obchodziliśmy w naszej Szkole Walentynki - święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. Samorząd Uczniowski jak co roku zorganizował "Szkolną pocztę walentynkową". Każdy, kto miał życzenie, mógł napisać kilka miłych słów lubianej/kochanej osobie i w postaci listu wrzucić do specjalnej skrzynki. W dniu św. Walentego wszystkie kartki rozdane zostały adresatom przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Niektórzy szczęściarze otrzymali po kilka przesyłek.
Na korytarzach i w salach lekcyjnych tego dnia dominował kolor czerwony, pojawiły się dekoracje związane z tym wydarzeniem.  Wszystkim uczniom rozdaliśmy serduszkowe lizaki, a nasi jubilaci Karol Janiak i Ignacy Gołębiewski oraz solenizantka pani Lilla Siedlecka usłyszeli huczne „100 lat:”.
Ponadto  na  dzieci czekała niespodzianka - fontanna czekolady. Do degustacji nikogo nie trzeba było namawiać. Uczniowie bardzo ucieszyli się ze słodkiego poczęstunku.
Wszyscy doskonale bawili się na szkolnej dyskotece . Cały dzień przebiegł w miłej atmosferze, Walentynki dostarczyły całej społeczności uczniowskiej wiele pozytywnych emocji i radości.
Serdecznie dziękujemy sponsorom czekoladowego deseru - Państwu Agnieszce i Sylwestrowi Miedzińskim.