11 stycznia 2020 19:15 | Aktualności

Zabawa choinkowa i prezenty dla uczniów z Wroczyn

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Walk nad Bzurą we Wroczynach wzięli  dziś udział w zabawie choinkowej zorganizowanej w sali OSP we Wroczynach przez Dyrektor szkoły i Radę Rodziców. Wydarzenie to na stałe wpisało się do kalendarza imprez i uroczystości szkoły.

Imprezę rozpoczęły występy szkolnych artystów, którzy przygotowali montaż słowno-muzyczny dla swoich babć i dziadków. Gościnnie wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej, który zaprezentował fragment z Janowej nocki-puszczanie wianków.    Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który wręczył dzieciom upominki przygotowane przez Radę Rodziców.

Ważnym elementem uroczystości było przekazanie 7.  zestawów komputerowych na ręce Pani Beaty Cieślak Dyrektor szkoły, którego dokonała Pani Justyna Jasińska, Wójt Gminy Kutno.  Otrzymany sprzęt pozwoli na lepsze funkcjonowanie szkoły, umożliwi realizację planów dotyczących szerszego wprowadzenia w naszej placówce nowoczesnych technologii informatycznych.

Ostatnim punktem wydarzenia była dyskoteka dla dzieci.

Przedsięwzięcie stanowiło świetną okazję do integracji lokalnego środowiska. Udekorowana sala, muzyka i świetna atmosfera są na pewno dobrym początkiem rozpoczynających się ferii zimowych.

Rada Rodziców składa wyrazy podziękowania wszystkim Rodzicom za ich zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu zabawy choinkowej.